Od ponad 15 lat Dom Pogrzebowy Atena służy Państwu z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zapewniając Rodzinom po stracie Bliskiej Osoby wszelkie niezbędne usługi pogrzebowe. Nasz wykwalifikowany personel jest w stanie wysłuchać, doradzić oraz znaleźć najbardziej dogodne rozwiązania, które sprawią, że ceremonia żałobna Państwa Bliskich będzie przygotowana dokładnie tak, jak Państwo pragną, aby się odbyła.

Prawdziwym kapitałem naszej firmy są ludzie. Jest to zespół doświadczonych pracowników, zaangażowanych i gotowych, aby nieść przez całą dobę naszym Klientom oczekiwane przez nich wsparcie i pomoc. Dzień i noc jesteśmy dostępni poprzez kontakt telefoniczny oraz osobisty.


Mogą się do nas Państwo zwracać ze wszystkimi zleceniami – między innymi z prośbą o eksportacje ciała Zmarłego do chłodni. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości. Zdajemy sobie sprawę, że kilka dni, które mijają od śmierci i służą oczekiwaniu na uroczystości pogrzebowe, powinny być czasem, w którym Rodzina Zmarłego przygotowuje się do ostatniego z Nim pożegnania. Dlatego zapewniamy, że nasza obecność w tych chwilach jest zawsze kompetentna, ale i dyskretna. Wykonujemy nasze obowiązki zawodowe tak, aby mieli Państwo pewność naszej obecności – sprawnej, uważnej i pełnej szacunku – która się nie narzuca, ale jest zawsze tam, gdzie i kiedy Państwo jej potrzebują.

Biuro czynne:

pon. – pt. od 7:00 do 15:00

sobota od 8:00 do 12:00

t: +48 94 374 41 66

Całodobowo, niedzielę i święta +48 94 374 41 66