Biżuteria Memorialna jest jedynym w swoim rodzaju uzupełnieniem oferty Domu Pogrzebowego ATENA, dla klientów zmagających się z jednym z najtrudniejszych momentów w życiu – stratą i żałobą.

Biżuteria, w której – dzięki specjalistycznej technologii – wtapiane są prochy bliskich lub pukiel włosów, pozwala już na zawsze zatrzymać przy sobie cząstkę ukochanej osoby.  

W ofercie dostępnych jest wiele modeli pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyki oraz naszyjniki w formie małych relikwiarzy do samodzielnego napełniania prochami. Biżuteria wykonana jest z najwyższej jakości srebra próby 925 oraz z 9-karatowego złota żółtego, różowego i białego i jest całkowicie personalizowana.

W przypadku biżuterii z prochami proponujemy aż 12 kolorów specjalnej żywicy, w której na Państwa prośbę, w odpowiednich warunkach i na kilku etapach pracy laboratoryjnej umieszczamy małą ilość pobranego materiału. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Biżuteria Memorialna jest tworzona w oparciu o najwyższe sprawdzone standardy, w pełnym zrozumieniu dla Państwa emocji i potrzeb, z poszanowaniem pobranego materiału i  z najwyższą starannością.

O szczegółową ofertę mogą Państwo pytać w naszym biurze. Nasi pracownicy chętnie udzielą informacji.

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…”

ks. Jan Twardowski